wodnik-2-.jpg

W celu zapewnienia naszym Gościom komfortowego i bezpiecznego pobytu, w Hotelu Wodnik wdrożyliśmy wszystkie niezbędne środki ostrożności. W obiekcie mogą znajdować się wyłącznie osoby, które mają rezerwację lub korzystają z restauracji. Dokładnie i z odpowiednią częstotliwością dezynfekowane są ogólnodostępne części wspólne, a także wszystkie pokoje  – mówi Michał Król, prezes Elbest sp. z o.o.

Hotelowa restauracja od 3 czerwca otwarta będzie codziennie w godzinach 12:00 – 20:00, a bar do godz. 22.00.  W sezonie letnim przygotowano dla gości nowe menu a’la carte. Goście, którzy chcą skorzystać z nowej oferty, proszeni są o wcześniejszą rezerwację. Strefa rekreacyjna na ten moment pozostaje zamknięta.

Przebywając w ośrodku warto wyruszyć na krótką wycieczkę, by zobaczyć niesamowity krajobraz Kopalni i Elektrowni Bełchatów, a także odwiedzić najwyższe wzniesieniew centralnej Polsce – Górę Kamieńsk. Zalew Słok, nad którym położony jest hotel, to z kolei raj dla wędkarzy. 

Hotel Wodnik jeszcze do niedawna widniał na liście obiektów wyznaczonych do utworzenia tzw. izolatoriów dla szpitali zakaźnych i jednoimiennych w związku z epidemią COVID-19. Od 1 czerwca usunięto go z listy tego typu obiektów i może już przyjmować gości. W czasie, kiedy ośrodek znajdował się na liście izolatoriów, nie został tam skierowany żaden pacjent zakażony lub oczekujący na wynik testu.

Wodnik to nie jedyny ośrodek z sieci Elbest Hotels, który jest już dostępny dla gości. Hotel Solina przyjmuje turystów od 4 maja, Hotel Krynica w Beskidach ruszył 15 maja, dzień później swoją działalność wznowił Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, a Hotel Wolin w Międzyzdrojach przyjmuje gości od 22 maja 2020 r.

Szczegółowe wytyczne dot. bezpieczeństwa w hotelach Elbestu znajdują się na stronie internetowej: https://elbesthotels.pl/bezpieczne-hotele-i-osrodki/.