Nasze oddziały

Już po raz 4. pracownicy PGE GiEK, spółki z Grupy PGE, wzięli udział w mikołajkowej akcji charytatywnej. Jak co roku podopieczni z Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie zostali obdarowani wymarzonymi prezentami, na które czekali cały rok.

Każda akcja dobroczynna, w którą angażują się pracownicy PGE GiEK, jest niezwykle cenna dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu, a w szczególności tych najmłodszych. W tym wyjątkowym, przedświątecznym czasie wszyscy powinniśmy zadbać o to, aby każde dziecko otrzymało swój wymarzony prezent od Świętego Mikołaja. Cieszę się, że dzięki hojności i zaangażowaniu naszych pracowników wszystkie marzenia podopiecznych z bełchatowskiego ośrodka zostały spełnione – podkreśla Robert Ostrowski, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

mikolaje-dla-marzycieli.jpg

Pracownicy Centrali PGE GiEK wręczyli mikołajkowe upominki wszystkim siedemnaściorgu podopiecznym ośrodka. Dzieci spisały swoje marzenia w wysłanych wcześniej listach do Mikołaja, który osobiście pojawił się na spotkaniu, aby wręczyć im upragnione prezenty.

mikolaje-dla-marzycieli-2-.jpg

Kolejna akcja charytatywna dla Ośrodka Interwencyjno-Socjalizacyjnego w Bełchatowie odbędzie się już w przyszłym tygodniu, przy okazji spotkania wigilijnego. Pracownicy Centrali będą mogli zakupić na kiermaszu przepiękne ozdoby świąteczne przygotowane własnoręcznie przez wychowawców i wychowanków ośrodka. Całość zebranych środków przeznaczona będzie na ufundowanie dzieciom wyjazdu na zbliżające się ferie zimowe.

mikolaje-dla-marzycieli-3-.jpg
pgegiek_site