Nasze oddziały

Statuetka Menedżer Roku 2014

Prezes PGE GiEK Jacek Kaczorowski otrzymał Tytuł Menedżera Roku 2014 w konkursie organizowanym przez Dziennik Łódzki oraz Lożę Łódzką Business Centre Club.

Najlepszego menedżera regionu łódzkiego wytypowano spośród ponad 100 kandydatów zgłoszonych przez około 200 elektorów - samorządowców, naukowców, polityków i przedsiębiorców. 

W skład kapituły siódmej edycji konkursu weszli m.in. wojewoda łódzki, marszałek województwa łódzkiego, rektorzy Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, a także kanclerz Wyższej Szkoły Informatyki oraz organizatorzy konkursu.

Dyplom Menedżer Roku 2014

Jacek Kaczorowski od wielu lat działa na rzecz rozwoju energetyki opartej na wykorzystaniu bogatych krajowych złóż węgla brunatnego. Przez otoczenie postrzegany jest jako sprawny menedżer z wieloletnim doświadczeniem. W 2008 r.  w rankingu Polska Dziennik Łódzki znalazł się w gronie najbardziej wpływowych osób w regionie łódzkim, które pozytywnie oddziałują na życie regionu i zamieszkującej go społeczności. W 2009 r. otrzymał tytuł Menedżera Roku Regionu Łódzkiego. Z kolei w 2010 r. uznany został za najbardziej wpływową osobę regionu bełchatowskiego, a także wyróżniony przez branżę laurem Biały Węgiel. W ubiegłym roku otrzymał Klucz Sukcesu za zasługi dla energetyki.

W imieniu prezesa nagrodę odebrała dyrektor Departamentu Komunikacji PGE GiEK SA Magdalena Kula. Uroczysta gala odbyła się 22 stycznia w zrewitalizowanej fabryce Ludwika Grohmana, w której obecnie mieści się siedziba Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

pgegiek_site