Nasze oddziały

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, zajęła I miejsce w konkursie Województwo Łódzkie Przyjazne Rodzinie w kategorii „Przedsiębiorstwo Przyjazne Rodzinie”. Nagrodę przyznało spółce Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi m.in. za stworzenie systemu zniżek dla rodzin na korzystanie z usług Ośrodka Sportu i Rekreacji Góra Kamieńsk.

Inicjatywa polega na wspieraniu wielodzietnych rodzin w zakresie realizacji programów „Bełchatowska Karta Rodziny” i „Wojewódzka Karta Rodzin Wielodzietnych” w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. PGE GiEK zawsze chętnie angażuje się w projekty mające na celu wspieranie dzieci i ich rodzin. Realizowane na poziomie lokalnym programy wyrównują szanse rozwoju młodych ludzi, a to niezwykle istotne z punktu widzenia procesów demograficznych, które zachodzą w naszym kraju – mówi Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Nagrodę wręczono 3 czerwca podczas inauguracji VIII Wojewódzkich Obchodów Dnia Rodziny. W imieniu PGE GiEK wyróżnienie odebrała Agnieszka Wysocka, dyrektor Departamentu Komunikacji.

pgegiek_site