Nasze oddziały

Tegoroczne centralne obchody Dnia Energetyka w PGE GiEK zainauguruje 12 sierpnia o godz. 9:30 Msza Św. w intencji energetyków w Kościele Parafialnym pw. Zesłania Ducha Świętego w Bełchatowie. Tego samego dnia, o godz. 12:00 w bełchatowskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się uroczysta akademia z udziałem zaproszonych gości.

 

Obchodom będzie towarzyszyło wiele imprez. Już 6 sierpnia na placu przy MCK PGE Giganty Mocy w Bełchatowie pracownicy Elektrowni Bełchatów i mieszkańcy miasta będą mogli spędzić sobotnie popołudnie na festynie. W programie między innymi zabawy dla dzieci i młodzieży, pokazy sztuki cyrkowej i dobra zabawa taneczna przy występach zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Ewelina Lisowska. Festyn zakończy pokaz laserowy.

Podobnie, jak w latach poprzednich, na Palcu Narutowicza przy PGE Gigantach Mocy obędzie się także akcja pobierania krwi i praktyczny instruktaż ratownictwa drogowego. Poza tym swoje wyroby zaprezentują członkowie Klubu Emerytów, Rencistów, i Inwalidów „Energetyk”. Do południa, o godz. 10.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią za halą widowiskowo- sportową w Bełchatowie, rozpocznie się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją dyrekcji Elektrowni Bełchatów i reprezentacją działających w niej związków zawodowych.

Wszystkich, którzy chcą poznać tajniki pracy elektrowni konwencjonalnej opalanej węglem brunatnym, zapraszamy 27 sierpnia do Elektrowni Bełchatów na drzwi otwarte.

Szczegółowy kalendarz znajduje się na plakacie informacyjnym.

pgegiek_site