Nasze oddziały

Już w sobotę 29 sierpnia Elektrownia Bełchatów odkryje swój energetyczny świat dla zwiedzających. Elektrownię można będzie zwiedzać w godzinach 9.00–14.00. 

Zwiedzanie odbywać się będzie w zorganizowanych grupach wyłącznie pod opieką przewodników. Chętni do zwiedzenia Elektrowni powinni się zgłosić do budynku U-9 (wejście główne od strony wschodniej) i zapisać przy umiejscowionym tam stanowisku zapisów. Osoby dorosłe powinny mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty). W przypadku dzieci wystarczające jest podanie daty urodzenia.

Po zebraniu grupy zwiedzających, przewodnik oprowadza ją wyznaczoną trasą zwiedzania.

W tym roku na zwiedzających czeka też niespodzianka – po raz pierwszy możliwe będzie zwiedzenie bloku 858 MW. W tym celu, również w sobotę 29 sierpnia br., należy zgłosić się w portierni nowego bloku, gdzie usytuowane będzie stanowisko zapisów dla zwiedzających. Również tutaj konieczne będzie okazanie dowodu osobistego, a w przypadku dzieci – podanie daty urodzenia. Zwiedzanie bloku 858 MW również odbędzie się w godzinach 9.00 – 14.00.

W trakcie zwiedzania obowiązuje zakaz fotografowania, filmowania, szkicowania lub utrwalania jakąkolwiek techniką urządzeń i obiektów Elektrowni.

Elektrownia Bełchatów zaprasza!

pgegiek_site