• PGE GiEK wspiera GKS Bełchatów

  29.07.2021

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna kontynuuje współpracę sponsoringową ze Stowarzyszeniem Energetyczny Klub Sportowy SKRA Bełchatów. W ramach  umowy, PGE GiEK przekaże 2 mln zł, które zostaną przeznaczone na wsparcie drużyny piłkarskiej GKS Bełchatów.

 • Rekultywacja w PGE GiEK (wideo)

  29.07.2021

  Zachęcamy do obejrzenia filmu obrazującego skalę prowadzonej przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna rekultywacji obszarów pogórniczych. W załączonej produkcji przedstawiamy dwa regiony – Bełchatów i Turów, na terenach których PGE GiEK prowadzi działalność górniczą. Zobaczcie, jak zmieniamy krajobraz!

 • Blok 7 o mocy 496 MW w Elektrowni Turów w pełnej dyspozycji dla operatora systemu przesyłowego

  24.07.2021

  Po planowanym postoju, zakończony został rozruch bloku o mocy 496 MW w Elektrowni Turów. Jednostka jest gotowa do pracy i może już produkować energię elektryczną, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez operatora systemu przesyłowego.

 • zawodnicy-i-trenerzy-kejza-team-rybnik-2.jpg

  PGE GiEK wspiera rybnickich judoków

  22.07.2021

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółka z Grupy PGE, wsparła organizację zajęć sportowych, treningów oraz udziału w zawodach sportowych judoków z Klubu Sportowego „Kejza Team” Rybnik.

 • Zmiany w zarządzie PGE GiEK

  22.07.2021

  22 lipca 2021 roku Rada Nadzorcza PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna odwołała Norberta Grudnia ze składu zarządu spółki.

pgegiek_site