• „Ciepła woda użytkowa” dla mieszkańców Kielc

  17.10.2018

  Elektrociepłownia Kielce, należąca do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (spółka z Grupy Kapitałowej PGE), Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej oraz Świętokrzyska Spółdzielnia Mieszkaniowa podpisały 15 października list intencyjny rozpoczynający realizację na terenie Kielc programu „Ciepła woda użytkowa”. Równocześnie zawarto umowy o współpracy, dotyczące realizacji pierwszych dwóch inwestycji w ramach tego programu.

  Więcej
 • Bełchatowska „12” produkuje energię elektryczną od 30 lat

  15.10.2018

  Blok energetyczny nr 12 w Elektrowni Bełchatów, należącej do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółki z Grupy Kapitałowej PGE, produkuje energię elektryczną od 30 lat. Dokładnie 12 października 1988 r. przekazano do eksploatacji jednostkę o mocy 360 MW.

  Więcej
 • W PGE GiEK dobre nastroje społeczne przed Barbórką

  15.10.2018

  W PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, spółce z Grupy Kapitałowej PGE, zostały uregulowane kwestie płacowe na 2018 r. W każdym z 12 Oddziałów spółki PGE GiEK zostały zawarte porozumienia, które zakończyły kwestie sporne, uwzględniające zabezpieczenie interesów pracowników oraz gwarantujące szeroko rozumiany spokój społeczny.

  Więcej

Nasze oddziały

pgegiek_site