• damian_bonner_667.jpg
  Przewodniczący RN
  Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz menedżerskich studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył studia MBA Executive przy Uniwersytecie Gdańskim walidowane przez Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille. Ukończył kurs i zdał egzamin na członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.
  Życiorys
 • piotr_skrzydelski_667.jpg
  Wiceprzewodniczący RN
  Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2001 r. zdał egzamin adwokacki i został wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Z powodzeniem prowadził bieżącą prawną obsługę podmiotów gospodarczych, reprezentując je także w ramach wielu postępowań sądowych i mediacyjnych.
  Życiorys
 • Sekretarz RN
 • tomasz_wisniewski_pgegiek_rn.jpg
  Członek RN
  Ekonomista, doktor ekonomii i finansów, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, HEC Paris oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, wykształcenie zdobywał także w Irlandii i Kanadzie.
  Życiorys
 • michal-skiba-zdjecie.jpg
  Członek RN
  Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz studiów podyplomowych organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Ernst&Young Academy of Business. Posiada uprawnienia ACCA - The Association of Chartered Certified Accountants. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu sprawozdawczości finansowej i podatków.
  Życiorys
pgegiek_site